Particle element

Kontaktai

Direktoriaus pav.
Petras Aniulis
petras.aniulis@rvac.lt
8 650 24 709

Pardavimai
Diana Sungailienė
diana@rvac.lt
8 620 90 135

Įsagai
Jolita Lukšienė
jolita@rvac.lt
8 800 08 088

Vet. farmacija
Daumantas Jatautas
daumantas.jatautas@rvac.lt
8 612 43 943

Šėrimo konsultavimas
Alvyda Kupčinskienė
alvyda@rvac.lt
8 650 17881

Skolų valdymas
Inga Vekerotienė
inga.vekerotiene@rvac.lt
8 630 75 318

Pirkimai
Jurgita Jonaitienė
jurgita.jonaitiene@rvac.lt
8 618 00 629

Buhalterija
Monika Kraujelyte
monika.kraujelyte@obeliugrupe.lt
8 690 06 755

Marketingas
Sandra Montvilaitė
sandra.montvilaite@rvac.lt
8 650 38 559

Rekvizitai

UAB Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras

Įmonės kodas: 122249763
PVM kodas: LT222497610
Adresas: Raudondvario pl. 131B, LT-47191 Kaunas
El.paštas: info@rvac.lt
Tel. nr. +370 630 50411





    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *