Particle element

Kontaktai

Direktoriaus pav.
Petras Aniulis
petras.aniulis@rvac.lt
+370 650 24 709

Pardavimų vadovė
Diana Sungailienė
diana@rvac.lt
+370 620 90 135

Įsagai
Jolita Lukšienė
jolita@rvac.lt
+370 614 96 248

Vet. farmacijos vadovas
Daumantas Jatautas
daumantas.jatautas@rvac.lt
+370 612 43 943

Šėrimo konsultavimas
Alvyda Kupčinskienė
alvyda@rvac.lt
+370 650 17 881

Skolų valdymas
Inga Vekerotienė
inga.vekerotiene@rvac.lt
+370 630 75 318

Pirkimų vadovas
Andrius Vasiliauskas
andrius.vasiliauskas@rvac.lt
+370 657 67 049

Marketingo skyrius
Aistis Bagdonas
aistis.bagdonas@rvac.lt
+370 650 38 559

Buhalterija
Eglė Zailskienė
egle.zailskiene@obeliugrupe.lt
+370 666 10 174

UAB Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras

Įmonės kodas 122249763
PVM kodas LT222497610
A/s LT37 7044 0600 0815 0439
AB SEB bankas
Adresas Inovacijų g. 3, Biruliškės, LT-54469, Kauno r.

El.paštas info@rvac.lt
Tel. nr. +370 630 50411





    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *