Atsiskaitymas

Mokėkite grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių atsiėmimo metu!

Jūsų patogumui siūlome pristatymo metu atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Mokėkite mokėjimo kortele arba Apple Pay

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele arba Apple Pay. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart ir mokėjimo suma bus nuskaičiuota tiesiai nuo Jūsų kortelės.

Jei perkate iš įrenginio, kuris palaiko Apple Pay, po užsakymo peržiūros pasirinksite apmokėjimo būdą: mokėjimo kortelę arba Apple Pay. Pasirinkę mokėjimą su Apple Pay, atliksite identifikaciją ir taip patvirtinsite mokėjimą. Jei perkate iš įrenginio, kuris nepalaiko Apple Pay, arba jei pasirinkote mokėjimą kortele, po užsakymo peržiūros turėsite suvesti savo kortelės duomenis.

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“). Teirautis telefonu: 1528 | Swedbank interneto bankas (AB „Swedbank”). Teirautis telefonu: 1884 | Luminor (Luminor Bankas Lietuvos skyrius). Teirautis telefonu: 1608 | Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“). Teirautis telefonu: 8 800 72739

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!

Už prekes galima atsiskaityti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“) | SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“) | Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius) | Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“) | Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“) | Paysera (Paysera LT, UAB)

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.

2. Rvac.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Rvac.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Rvac.lt neperduodami.

Mokėkite bankiniu pavedimu!

– Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į RVAC sąskaitą.

– Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti RVAC užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras

AB SEB bankas A/S: LT37 7044 0600 0815 0439

Luminor Bank AS A/S: LT80 4010 0424 0002 1442

Įmonės kodas: 122249763

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį