Particle element

Apie mus

Nuo 1993 metų kaupiame patirtį ir žinias veterinarijos srityje, dalinamės jomis su savo klientais, partneriais ir nuolat augame. Esame įmonė, tiekianti ne tik kokybiškas prekes, bet ir visapusiškas paslaugas bei profesionalias konsultacijas ūkiams.

Kvalifikuotų specialistų ir veterinarijos gydytojų komanda stengiasi įsiklausyti į kiekvieną problemą ir parinkti geriausius sprendimo būdus. Nuoseklus tikslų siekimas bei sąžiningas darbas šiandien leidžia džiaugtis lyderiaujančiomis pozicijomis rinkoje.

RVAC yra narė „Obelių grupės“, kuriai priklauso maisto produktų gamybos, prekybos ir veterinarijos paslaugas teikiančios įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Misija
Misija
Būti patikimu partneriu bei patarėju savo klientams, užtikrinti profesionalias paslaugas bei kokybiškas prekes, siekti bendrų tikslų, kuriant nuoširdų, ilgalaikį ryšį.
Vizija
Vizija
Atsidavimu ir atsakingu darbu pelnytas maksimalus klientų pasitikėjimas, leidžiantis kurti individualius sveikų ir pelningų ūkių gerovės planus.
Particle element

Komanda

Galime pasidžiaugti motyvuotu ir atsidavusiu kolektyvu, kuriam buvimas RVAC nariu yra daugiau nei darbas, o mėgstama veikla ir pašaukimas. Savo darbą mylinčių profesionalų komandą sudaro įvairių sričių specialistai, kurie efektyviai siekia geriausių rezultatų.

0%

KOMPETENCIJA
darbuotojų turi universitetinį išsilavinimą, 39% iš jų magistro, 5% daktaro laipsnį.

0%

LOJALUMAS
darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei 5 metus.

Veterinarija
Vadyba
Marketingas
Visuomenės sveikata
Ekonomika

Klientai

Bendraujame su 75% visų Lietuvos ūkių. Kiekvienas klientas turi savo vadybininką, kuris nuosekliai rūpinasi ūkio priežiūra ir efektyvumu.

Atsakingai žiūrime į savo veiklą, todėl kiekviena išspręsta problema siekiame prisidėti prie sveikų ir pelningų ūkių kūrimo.