LT
Kontaktai
slide1
UAB "Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras"
 
Raudondvario pl. 131B,  LT-47191 Kaunas
Įsagų skyrius: Jurgio Dobkevičiaus g. 6A, LT-02189  Vilnius
 
Įmonės kodas 122249763                               AB SEB bankas, banko kodas 70440
PVM mokėtojo kodas LT222497610               a / s LT37 7044 0600 0815 0439
 
Nemokama tel. linija 8 800 08088                   Darbo laikas I-V 7:30 - 16:30
 

Didesnis žemėlapis
Direktorius
Robertas Stoškus

Telefonas: +370 618 17 027
El. paštas: robertas.stoskus@rvac.lt
Pardavimų vadovė
Diana Sungailienė

Telefonas: +370 620 90135
El. paštas: diana@rvac.lt
Vet. gydytoja - farmacijos vadovė
Lolita Turauskienė

Telefonas: +370 616 27540
El. paštas: lolita@rvac.lt
Gyvulių įsagų pardavimo skyrius
   

Telefonas: +370 614 96 248
Telefonas: +370 5 213 0754
El. paštas: egle@rvac.lt, jolita@rvac.lt
Administracija
. .

El. paštas: info@rvac.lt
Buhalterija
Vilma Monkevičienė

Telefonas: +37061025396
El. paštas: vilma.monkeviciene@obeliugrupe.lt
Pardavimai smulkių gyvūnų klinikoms, vaistinėms, zooprekės (Kauno, Marijampolės, Alytaus apskritys)
Algirdas Adomaitis

Telefonas: +370 614 36 446
El. paštas: algirdas@rvac.lt
Pardavimai smulkių gyvūnų klinikoms (Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Marijampolė )
Lolita Turauskienė

Telefonas: +370 616 27540
El. paštas: lolita@rvac.lt
Pardavimai smulkių gyvūnų klinikoms, vaistinėms ir zooprekėms (Vilniaus, Utenos, Tauragės, Telšių, Šiaulių, Panevėžio apskritys)
Jelena Hoppenienė

Telefonas: +370 611 14 802
El. paštas: jelena@rvac.lt
Pardavimai (Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Šiaulių apskritys)
Daumantas Jatautas

Telefonas: +370 612 43943
El. paštas: daumantas.jatautas@rvac.lt
Pardavimai stambių gyvulių ūkiams, privatiems vet. gydytojams (Telšių, Klaipėdos apskritys)
Darius Mockus

Telefonas: +370 698 54 719
El. paštas: darius@rvac.lt
Pardavimai stambių gyvulių ūkiams, privatiems vet. gydytojams (Tauragės apskritis, Raseinių, Kelmės ir Šiaulių rajonai)
Saulius Skirmantas

Telefonas: +370 613 65970
El. paštas: saulius.skirmantas@rvac.lt
Pardavimai stambių gyvulių ūkiams, privatiems vet. gydytojams (Kauno, Marijampolės apskritys, Vilniaus, Varėnos, Jonavos, Elektrėnų, Lazdijų ir Druskininkų rajonai)
Vaida Mockė

Telefonas: +370 687 37 784
El. paštas: vaida@rvac.lt
Pardavimai stambių gyvulių ūkiams, privatiems vet. gydytojams (Panevėžio apskritis, Radviliškio, Joniškio, Utenos ir Anykščių rajonai)
Gintaras Kublickas

Telefonas: +370 661 93469
El. paštas: gintaras@rvac.lt
Vadybininkas - konsultantas
Rytis Žiukas

Telefonas: +370 612 63616
El. paštas: rytis@rvac.lt
Galvijininkystės šėrimo specialistė
Alvyda Kupčinskienė

Telefonas: +370 650 17881
El. paštas: alvyda@rvac.lt